Університет

Прийом заявок для іноземних студентів на участь у стипендійнійних програмах імені Стефана Банаха

Прийом заявок для іноземних студентів на участь у стипендійнійних програмах імені Стефана Банаха

Шановні студентиПольське національне агентство академічних обмінів (NAWA) оголосило прийом заявок для іноземних студентів на участь у стипендійнійних програмах імені Стефана Банаха.

Стипендіальна програма ім. Стефана Банаха, реалізована в рамах польської допомоги для розвитку, розрахована на іноземних студентів з країн Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова і Україна), а також з країн Центральної Азії (Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Киргизстан, Таджикістан) і має на меті сприяти соціально-економічному розвитку вищезазначених країн.

Стипендіальна програма імені Стефана Банаха  навчання для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня  магістр. Програма ім. Стефана Банаха дає можливість навчатися на магістратурі в університетах, підвідомчих Міністерству науки та вищої освіти Польщі в галузі точних, природничих, технічних, сільськогосподарських, лісничих та ветеринарних наук. На дану стипендіальну програму можуть подавати документи громадяни країн Центральної Азії та Східного Партнерства, які:

є студентами останнього року бакалаврату в галузі точних, природничих, технічних, сільськогосподарських, лісничих та ветеринарних наук;

закінчили бакалаврат із зазначених вище напрямків не пізніше 2015/16 академічного року, а також володіють польською мовою на рівні не нижчим ніж B1.

Програма надає можливість отримувати щомісячну стипендію Національного агентства академічних обмінів, що покриває кошти проживання у Польщі в розмірі 1500 злотих (близько 350 євро). Заявки на отримання стипендії потрібно подавати польською мовою в електронній системі NAWA: https://programs.nawa.gov.pl/login y період з 03.02.2020 р. до 16.03.2020 р. до 15:00 години. Детальну інформацію стосовно програми, умов і правил участі можна знайти за посиланням.

На даний момент наш Партнер  Гуманітарно-Природничий Університет імЯна Длугоша в Ченстохові, обслуговує наступні стипендіальні програми NAWA:

  • Стипендіальна програма для Полонії імені генерала Владислава Андерса;

  • Стипендіальна програма імені Стефана Банаха.назад