Університет

Scholarship в Україні

Scholarship в Україні

24 січня 2020 року стартував V конкурс соціального проекту «Scholarship в Україні», спрямований на допомогу талановитій українській молоді. 

Переможці даного конкурсу зможуть оплатити своє навчання у закладі вищої освіти або оплатити додаткові освітні курси, а студенти, які посядуть 2 та 3 місця, також отримають заохочувальні грошові призи.

Розмір і кількість грантів

В межах програми «Scholarship в Україні» запропоновано три окремих гранти, розміром  15 000 грн. кожен.

Згідно з умовами конкурсу незалежне журі розгляне надіслані роботи і вибере з них найкращі. Претендентів на перемогу буде запрошено у м. Дніпро для  презентації та захисту своєї роботи.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти 2-5 курсів (в тому числі і магістри), денної або заочної форми навчання незалежно від виду фінансування (може бути як контрактна, так і бюджетна форма навчання). Участь в конкурсі є безкоштовною! 

Для участі у програмі «Scholarship в Україні»:

- студент повинен подати заявку на участь, провести аналітичне дослідження і написати аналітичну статтю на тему, що запропонована грантонадавачами, обсягом від 1000 до 3000 слів;

- важливо, щоб стаття містила рекомендації щодо покращення ситуації, а також була підкріплена особистими спостереженнями, прикладами. Також вітається наявність зображень та графіків.

Дізнатися більше про конкурс та подати заявку можна на сторінці грантонадавачів:

1-й грант –  тема: «Бізнес-ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні?» (https://reono.ua/grant);

2-й грант – тема: «Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в України та світі» (https://smarty.sale/ua/uk/grant);

3-й грант – тема: «Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України» (https://okacredit.ua/grant).

Матеріал в текстовому вигляді треба відправити організаторам на пошту grant@scholarship.in.ua. Студент може опублікувати свій матеріал на інформаційному порталі. Обов’язково  слід відмітити, що робота призначена для конкурсу і вказати посилання на правила проведення конкурсу. Також потрібно підписати статтю, зазначивши ім’я, прізвище та найменування закладу вищої освіти, в якому навчається студент.

Контакти для зв’язку:

+38 (067) 622-62-82
grant@scholarship.in.ua назад