Університет

Публікації в Словаччині

Публікації в Словаччині

Співпраця з Європейським інститутом післядипломної освіти відкриває широкі можливості

Вже впродовж п’яти років  триває співпраця нашого університету з Європейським інститутом післядипломноїосвіти (EIDV, Словаччина).

 Як розповів професор кафедри менеджменту Петро Скрипчук, така співпраця надає нашим викладачам та студентам широкі можливості. Насамперед це можливість покращувати свою освіту, кваліфікацію, поглиблювати  знання, отримувати професійний досвід через спільні програми та проекти. А ще це академічні, наукові, дослідницькі та дорадчі проекти, участь, спільно з провідними європейськими ЗВО в конференціях, круглих  столах, форумах тощо. EIDV організовує короткотермінове та довготермінове стажування,  проводить курси з підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників університетів, академій, інститутів, коледжів та шкіл, сприяє вступу до  провідних європейських ЗВО Чехії, Словаччини, Польщі, випускників середніх шкіл та коледжів.

Окрім того, EIDV надає можливість опублікувати свої роботи:  монографію, колективну працю, навчальний посібник з наданням ISBN Словаччини, Сербії або України в  науковому журналі «Європейська наука». До речі, періодичне наукометричне видання «Europska VEDA» (Республіка Словаччина) має 16 індексів цитування. Публікація може бути як платною, так і безкоштовною. Науковий журнал   висвітлює результати наукової роботи з основних проблем суспільства в контексті глобалізації, кращі європейські практики з актуальних питань часу. 

Видання призначене для представників науки і освіти, державної влади і місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та всіх, хто зацікавлений у формуванні поєднання ефективної системи освіти з європейською практикою і національними пріоритетами.

Публікації  у «Європейській  науці» дозволять підвищити рівень показників  активності науково-педагогічних працівників. Кілька монографій англійською мовою тут  вже опублікували викладачі кафедри менеджменту: професор П.М. Скрипчук, доценти О.Ю. Судук та А.С. Щербакова. Також є можливість друку словацькою та українською мовами.

В арсенал EIDV - широкий  організаційний та комунікаційний досвід залучення партнерів та спонсорів, аналітичне супроводження підготовки наукових заходів. Більше інформації за посиланням www.eidv.eu

Відділ зв’язків із громадськістю, Наталія Пархомчук назад