Університет

Конкурс на стажування у Норвегії

Конкурс на стажування у Норвегії

Оголошується конкурс для студентів II-IV курсів бакалаврату, а також магістрантів для проходження стажування впродовж 3-х тижнів в Норвегії у 2020 році фінансування за кошти грантового проекту Water Harmony-II!

Вимоги до конкурсантів:

1) Рівень володіння англійською мовою (наявність мовного сертифікату міжнародного зразка TOEFL PBT (500 балів та вище), TOEFL IBT (60 балів та вище), IELTS (5 балів та вище), Pearson PTE Academic (51 бал та вище), University of Cambridge examinations (First Certificatein English, Certificatein Advanced English,      Certificate of Proficiency in English) https://www.nmbu.no/en/studies/exchange/apply-for-exchange/outside-europe  або сертифікату мовних курсів за умови проходження тестування у онлайн режимі викладачами з Університету Природничих Наук Норвегії (координатор проекту)).

2) Відсутність оцінок задовільно, середній бал за результатами складання попередніх екзаменаційних сесій не нижче 74 балів.

3) Бути студентом спеціальності:

- 192 «Будівництво та цивільна інженерія (Гідротехніка (Водні ресурси))»;
- 192 «Будівництво та цивільна інженерія (Водопостачання та водовідведення)»;
- 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»;
- 101 «Екологія»;
- 145 «Гідроенергетика»;
- 183 «Технології захисту навколишнього середовища»;
- 201 «Агрономія».

Анкету на участь в конкурсному відборі надсилати на електронну адресу a.v.kucherova@nuwm.edu.ua до 11листопада 2019 року

За додатковою інформацією звертатися в cектор грантової роботи (каб. 148, корпус №1 НУВГП),  a.v.kucherova@nuwm.edu.ua – Кучерова Алла Вікторівна, тел. 0980255677.

Стажування WH2020 NUWEE

Application Form WH2020 NUWEEназад