Університет

ІІ етап конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2019

ІІ етап конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2019

Триває ІІ етап конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2019!

Мета конкурсу – підвищення якості навчальних та наукових видань, що відповідають вимогам державних освітніх стандартів вищої професійної освіти щодо підготовки випускників університету, і мотивації професорсько-викладацького складу до активної видавничої діяльності.

Конкурс проводиться відповідно до наказу ректора № 00374 від 27.06.2019 р.  «Про проведення щорічного конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій у 2019 році» за такими напрямами: технічний, природничий, економічний, гуманітарний  у таких номінаціях:

  • «Краща монографія»;

  • «Кращий підручник»;

  • «Кращий навчальний посібник».

У межах конкурсу реалізуються наступні проекти: «Молоді вчені для навчального процесу», «Монографії молодих вчених», до яких запрошуються аспіранти, викладачі та співробітники університету віком до 35 років. 

Для заохочення авторів кращих друкованих робіт відповідно до Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій автори-переможці отримують дипломи і право впродовж п’яти років друкувати наступні свої видання за кошти закладу згідно з поданими довідками про творчий внесок у видання, яке перемогло  в конкурсі.

«Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій зі змінами та доповненнями», затверджене наказом ректора № 257 від 17.05.2017

Конкурсні матеріали слід подавати відповідно до «Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій зі змінами та доповненнями». Інформація за тел. 6-21, e-mail: v.d.konopliasta@nuwm.edu.ua

Більше інформації на сайті.

Матеріали приймаються в навчально-методичному відділі – каб. 112.

 назад