Університет

ІІ Всеукраїнський конкурс наукових проектів на тему Голокосту для молодих дослідників

ІІ Всеукраїнський конкурс наукових проектів на тему Голокосту для молодих дослідників

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» оголошує ІІ Всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проектів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост»

Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Конкурс проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України, Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» та Київської міської державної адміністрації.

Які роботи приймають на конкурс?

Науково-дослідні проекти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології та інших, пов’язані з тематикою конкурсу. Проекти мають бути новими, не містити плагіату та не мати нагород інших конкурсів. Роботи можна подавати українською або англійською мовами. 

Хто може брати участь у конкурсі?

Студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Можна брати участь у конкурсі індивідуально або в складі авторського колективу (не більш як із двох осіб).

Як проходитиме конкурс?

У три етапи:

І етап – прийом заявок на конкурс триває до 7 жовтня 2019 року. Щоб взяти участь, надсилайте заявку та анотацію проекту на електронну адресу: konkurs@babynyar.org. Також журі проводить відбір проектів для участі у другому етапі (до 15 жовтня 2019 року).

ІІ етап – подання конкурсних робіт триває до 15 листопада 2019 року та відбір найкращих для участі у третьому етапі.

ІІІ етап – презентація та захист проектів, за результатами яких журі визначить переможця конкурсу. Третій етап відбудеться у грудні 2019 року в одному з університетів Києва.

Переможець конкурсу та проекти, які посядуть друге і третє місця, отримають винагороди:

  • за перше місце – 5000 гривень;

  • за друге місце – 3000 гривень;

  • за третє місце – 2000 гривень.

Переможець конкурсу здобуде можливість пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр».

Вимоги до робіт і деталі подачі заявок — у Положенні про конкурс, що додається. Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: konkurs@babynyar.org.

 

Положенняназад