Університет

Грант на оплату за навчання – це реальність від Finance.ua

Грант на оплату за навчання – це реальність від Finance.ua

Сайт  Finance.ua запрошуємо студентів НУВГП до безкоштовної участі у всеукраїнській грантовій програмі Scholarship.

Finance.ua – це сайт про фінанси та банки, який прагне підвищувати фінансову грамотність жителів України. Ресурс проводить Scholarship, щоб зацікавити фінансовою тематикою майбутніх журналістів, аналітиків та студентів інших напрямів.

Переможець отримає грант на навчання у розмірі 18 000 гривень, а також можливість відвідати щорічну конференцію для спеціалістів з банківських технологій FinRetail 2019.

Хто може взяти участь:

студенти  ЗВО України з 1 по 5 курс  денної та заочної форм навчання.

Завдання конкурсу

1. Написати статтю на тему «Розвиток ринку кредитування в Україні у розрізі банків та мікрофінансових організацій» (розмір тексту — не менш як 2 000 і не більш як 3 000 слів)
2. Надіслати її до 1-го листопада 2019 року на ел. адресу: grant@mail.finance.ua  (у темі листа написати «Заявка на участь в Scholarship». Надсилайте посилання на текст в Google Docs, або прикріпіть до листа файл у word- або pdf-форматі. Не забудьте вказати інформацію про себе: ПІБ, університет, факультет і свої контактні дані (мобільний телефон або e-mail).

Роботи учасників оцінюватимуть головні редактори сайтів, які підвищують фінансову грамотність українців – Finance.ua та Minfin com ua, а також представники найбільшого банку країни “ПриватБанк”, МФО “Швидко Займ” та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній до 15 листопада 2019 р.

Прийом  робіт триває  до1 листопада 2019 року включно. Урочисте нагородження відбудеться у рамках FinRetail 2019.

Більше про правила участі, основні вимоги та виграш – читайте за посиланням.

 назад