Університет

"Плацкарт у воднику" 2.0

"Плацкарт у воднику" 2.0

Ми знову запускаємо програму національних обмінів! Ми прагнемо об’єднати студентство задля співпраці, пошуку ідей та механізмів локальних змін з метою глобального розвитку системи вищої освіти в Україні. Звучить круто і недосяжно, але разом ми зможемо навіть більше!

Кожного тижня протягом цього семестру студенти університетів-партнерів матимуть можливість поїхати в один з одинадцяти кращих університетів України за програмою «Плацкарт».

Виходь із зони комфорту, бери на себе відповідальність, будь відкритим до змін! Участь у Національному обміні це твій шанс отримати неймовірні емоції і враження, здобутий новий корисний досвід і поділитися своїм! Ми самі маємо бути такими, яким хочемо бачити наш університет! 

Ти ще не з нами? Мерщій заповнюй анкету, кількість учасників обмежена! 
Реєстрація для участі у програмі за посиланням.

А ще ми шукаємо волонтерів, які зможуть стати справжніми друзями ( buddy) для учасників Національного обміну з різних куточків України і допомогти їм побачити наш університет очима студента, відчути студентське життя Рівного на повну і зробити їх навчання у нашому університеті комфортним і захоплюючим!

Ти ще не з нами? Мерщій заповнюй анкету buddy, кількість учасників обмежена!

Більш детальну інформацію ви можете отримати у координатора програми у НУВГП:

Антонюк Владислав
Телефони: +380 97 95 23 070
E-mail: antoniuk.v_vg16@nuwm.edu.ua

 назад