Університет

Європейський конгрес молодих жінок-науковців

Європейський конгрес молодих жінок-науковців

Триває реєстрація на європейський конгрес  «Perspektywy Women in Tech Summit», який відбудеться  e Варшаві 13-14 листопада 2019 року.

Конгрес стане місцем зустрічі студенток, аспіранток, молодих жінок-вчених (вік – до 35 років) країн Європи, що навчаються, працюють у галузі комп’ютерних наук і інформаційних технологій та на їх міждисциплінарних перетинах із іншими сферами науки: прикладною математикою, електронікою, телекомунікаціями, кібербезпекою, механікою та механотронікою, автоматикою та робототехнікою, фізикою, нанонауками та інженерією матеріалів.
Учасниці зможуть зустрітися з керівниками відомих світових high-tech компаній, вдосконалити свої наукові та технічні знання. Одним з доповідачів конгресу стане Сабріна Гонсалес Пастерскі – молодий фізик, яку сьогодні вважають новим Ейнштейном.

Умови конкурсу викладені на сайті проекту www.womenintechsummit.pl, а також на сайті Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Фонд «Перспективи» спільно з партнерами конгресу підготував гранти, які дають можливість взяти участь у конференції  безкоштовно. Заявки на отримання гранту подаються до 20 вересня 2019 року  в режимі on-line за адресою: https://womenintechsummit.pl/international-students-application
Уподальшому заявки розглядатимуться спільно з Українською частиною оргкомітету проекту ЄС «IT for SHE» Європейського конгресу «Perspektywy Women in Tech Summit» у Варшаві, яка буде діяти на базі Українсько-Польського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського.

У разі виникнення запитань звертайтесь до координатора проекту Біднюк Ганни Іванівни (головний корпус КПІ ім. І. Сікорського) за номером телефону (044) 204-80-19, електронною адресою anna_bidnyuk@ukr.netназад