Університет

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта для молодих дослідників та викладачів

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта для молодих дослідників та викладачів

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує конкурсний відбір на 2020-2021 академічний рік за програмою для молодих дослідників та викладачів.

До 1 листопада 2019 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс

Fulbright Research and Development Program - cтипендії на проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців.  

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО) http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

До участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні проекти — дослідницькі та такі, що спрямовані на розробку та запровадження нових навчальних курсів, оновлення навчальних матеріалів, вивчення та оволодіння передовими методами навчання та викладання.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Будемо вдячні за Вашу підтримку й поширення інформації серед Ваших колег. Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакету документів або особливостей конкурсного відбору  всі зацікавлені можуть звертатися до офісу Програми ім. Фулбрайта:

Координатор програми - Інна Бариш: ibarysh@iie.orgstudent.ukraine@iie.org

Асистенти програми - office.ukraine@iie.org

Офіс Програми імені Фулбрайта:
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, Київ 01001
+38 (044) 287 07 77

Дізнатися про дослідницькі проекти фіналістів програми Fulbright Research and Development Program 2018-2019 можна зі сторінок фулбрайтівського "Вісника". 

Press Release_Fulbright Program in Ukraine_2019

Fulbright_Posters_FRDP

Bulletin_2018-19_FRDPназад