Університет

Студентський вісник НУВГП оголошує прийом статей до чергового випуску

Студентський вісник НУВГП оголошує прийом  статей до чергового випуску

Ось і розпочався новий навчальний рік – період нових знань, досягнень та відкриттів. Бажаємо кожному студенту знайти в навчальній аудиторії відповіді на питання, які його хвилюють, зустріти мудрих і талановитих наставників, готових вести до освітніх вершин.  

Також хочемо нагадати, що публікацію своїх наукових досліджень Ви можете зробити у Студентському віснику НУВГП, який впродовж усього навчального року приймає статті з природничих, гуманітарних, економічних, технічних та сільськогосподарських наук для розміщення на своїх сторінках. Головне – статті мають містити нові теоретичні та практичні результати досліджень, а також бути актуальними щодо пошуку шляхів вирішення проблем сьогодення.

Запрошуємо керівників наукових гуртків та студентів, які роблять перші кроки у науці, та тих, хто вже знаходиться на вирішальному етапі у здобутті диплома здійснити публікації у черговому випуску 2(12)2019 Студентського вісника НУВГП.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська.

Детальну інформацію щодо вимог до оформлення статей можна знайти на головній сторінці сайту університету у вкладці Наука та інновації  у розділі  Видання університету Студентський вісник НУВГП.

Статті, оформлені відповідно до вимог, разом із супровідними документами (витяг засідання кафедри та рецензія керівника) слід подавати у сектор наукової роботи студентів та надсилати на електронну пошту  studnauka@nuwm.edu.ua.

Прийом статей буде тривати до 01 жовтня 2019 року. назад