Університет

XII Український біохімічний конгрес

XII Український біохімічний конгрес

30 вересня - 4 жовтня 2019 року в місті Тернопіль відбудеться визначна подія у житті української природознавчої науки - черговий XII Український біохімічний конгрес, присвячений 165 - річниці від дня народження видатного, світового масштабу українського вченого і організатора науки та освіти Івана Горбачевського.

Організатори конгресу: Українське біохімічне товариство, Інститут біохімії ім.О.В.Палладіна НАН України і Тернопільський національний медичний університет ім.І.Я.Горбачевського за підтримки Національної академії наук України, Національної академії медичний наук України, Федерації європейський біохімічних товариств (FEBS) та Міжнародної Асоціації з регіональної кооперації у сфері здоров'я, науки та інформаційних технологій, США (RECOOP HST).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у церемонії його відкриття, що відбудеться о 17:00, 30 вересня цього року у Тернопільському національному медичному університеті ім.І.Я.Горбачевського.

В конгресі візьмуть участь провідні українські вчені - біохіміки, біофізики, молекулярні і клітинні біологи, медики, представники інших суміжних наук про життя, а також низка провідних вчених із-за кордону.

Під час семінару планується висвітлити такі актуальні тами: сучасні методи викладання наук про життя, як писати аплікації для міжнародних грантів та наукові статті для міжнародних журналів, організація E-learning, Team-Based-learning та лабораторних досліджень тощо.

Участь у семінарі безкоштовна. Учасники семінару отримають відповідний сертифікат. Робоча мова семінарів - англійська. Більш детальну інформацію про семінар буде розміщено на сайті Конгресу.назад