Університет

Заходи до Дня науки в Україні

Заходи до Дня науки в Україні

Асоціація сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME запрошує всіх зацікавлених осіб  взяти участь в SPACETIME SCIENCE DAYS, які включають низку наукових, освітніх та благодійних заходів та урочистостей до Дня науки в Україні та відбудуться 17-19 травня 2019 року у м. Києві.

Одним із ключових заходів буде Міжнародний форум молодих науковців та дослідників «SCIENCE AND STUDY» (17-18 травня), до участі в якому запрошуються молоді науковці віком до 35 років (включно), учасники спільних міжнародних досліджень, проектів, наукових праць.

Участь у форумі можлива у двох форматах:

1. З доповіддю та публікацією статті в електронному збірнику.

2. В якості слухача, без публікації.   

Для тих, хто подає статтю в збірник, обов’язкова умова участі: спільна стаття (доповідь) за результатами спільного дослідження (теми, проекту), в написанні якої взяли участь представники не менш двох країн, наприклад, України та США. Тобто, з двох чи більше співавторів статті (доповіді), щонайменше один з авторів повинен бути представником іншої країни. Обов’язково доповідь має супроводжуватися презентацією (регламент виступу: до 15 хвилин).

Повністю дистанційної участі у форумі не передбачено. Дистанційна участь можлива тільки для співавторів доповіді за умови, що основний автор, або один з авторів, безпосередньо бере участь у форумі. До публікації буде направлено статті тільки тих авторів, хто зареєструвався та безпосередньо взяв участь у форумі.

Секції форуму:

Секція 1. Математичні науки.
Секція 2. Фізичні науки.
Секція 3. Хімічні науки.
Секція 4. Науки про Землю.
Секція 5. Біологічні науки.
Секція 6. Гуманітарні науки.
Секція 7. Соціально-економічні науки.
Секція 8. Медичні науки.
Секція 9. Технічні науки.
Секція 10. Програмування та штучний інтелект.
Секція 11. Мультидисциплінарні дослідження.

З вимогами до оформлення доповідей, які подаються до електронного збірника матеріалів форуму та формою заявки на участь, можна  ознайомитися за посиланням.

Прийом заявок та статей – до 5 травня 2019 р. (заявки з прикріпленою статтею  надсилати на електронну адресу: space.time.org@gmail.com).

Також заслуговує на увагу і Міжнародна конференція «Академічна мобільність, дослідницькі проекти та грантові програми: досвід, можливості, перспективи», яка відбудеться у великій конференц-залі Національної академії наук України 18 травня 2019 року.

Напрямки роботи конференції:

1. Програми академічної мобільності для науковців та студентів.

2. Фандрейзинг: завдання, принципи та методи залучення ресурсів.

3. ГОРИЗОНТ 2020 та інші міжнародні дослідницькі програми: нові можливості для університетів, наукових установ та науковців.

4. Навчання за кордоном: гранти, стипендії, перспективи.

5. Досвід міжнародного академічного співробітництва та подвійних дипломів.

Обов’язкова попередня реєстрація (заповнення заявки за посиланням).

Дедлайн реєстрації  − 7 травня 2019 р.

Участь у конференції безкоштовна.назад