Університет

Набір наукових статей до видання Краківського економічного університету

Набір наукових статей до видання Краківського економічного університету

Малопольська школа публічного адміністрування оголошує набір наукових статей українських науковців до щоквартального наукового журналу Краківського економічного університету  «Публічне врядування».  

«Публічне врядування» належить до провідних академічних наукових журналів Польщі та індексується в таких міжнародних базах, як  Index Copernicus (ICI World of Journals/ICI Journals Master List), CEEOL, CEJSH, BazEkon, BazHum, EBSCO (Business  Source Corporate Plus, Ultimate Business Source), ERIH Plus, ProQuest.

Редакційна рада видання запрошує авторів до подачі наукових публікацій, що увійдуть в серію спеціальних номерів, присвячених питанням реформ децентралізації в Центральній та Східній Європі з особливим наголосом на реформи в Україні. Набір публікацій відбувається за підтримки програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – проекту, що фінансується  USAID та спрямований на сприяння реформі децентралізації в Україні.

До друку приймаються раніше не опубліковані наукові праці, написані англійською мовою. Кожна з надісланих статей проходить процес формальної оцінки відповідності вимогам та подвійного сліпого рецензування. Після успішного проходження рецензування наукові праці публікуються на безкоштовній основі та розміщуються у відкритому доступі (Open Access formula) на офіційній веб-сторінці видання. 

Кінцевий термін подачі статей: 31 травня 2019 року.

Деталі щодо вимог до оформлення статей, контактна інформація та посилання на офіційну сторінку наукового видання можна знайти в додатку до даного листа.

Інформаційний листназад