Університет

Триває прийом робіт на конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

Триває прийом робіт на конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

Студенти бакалаврату, магістратури, а також аспіранти можуть подати заявки на участь у Всеукраїнському студентському професійному творчому конкурсі проектів з екологічного та енергетичного менеджменту (далі – Конкурс), який відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №279 від 28.02.2019 р. відбудеться у березні-травні 2019 року.

Базовим закладом вищої освіти з проведення Конкурсу визначено Запорізький національний університет.

Конкурс проектів з екологічного та енергетичного менеджменту – це змагання студентів у формі презентації та захисту проектів з екологічного та енергетичного менеджменту, які мають бути актуальними та містити організаційне, економічне, правове рішення в сфері екологізації господарської діяльності людини та охорони довкілля.

Програма Конкурсу включає розробку та захист проектів за такими тематичними напрямами:

  • екологічний менеджмент;

  • енергетичний менеджмент;

  • організаційно-економічні заходи  щодо безпечності довкілля;

  • еколого-правова освіта.

Обсяг проекту не повинен перевищувати 25 сторінок формату А4 (Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал − 1,5; формат роботи MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення оформлюють окремим додатком.

Офіційна мова Конкурсу– українська.

Конкурс проводиться в три етапи:

І етап – до 20 квітня 2019 р. у закладах вищої освіти.  
Під час проведення першого етапу бажаючі взяти участь у Конкурсі надсилають заявку на участь у Конкурсі та анотацію конкурсної роботи до базового закладу вищої освіти, на електронну адресу оргкомітету  ecoprojects_ZNU@ukr.net.

ІІ етап – до 10 травня 2019 р. у базовому закладі вищої освіти.
Другий етап (заочний, відбірковий):  учасники надсилають конкурсну роботу – проект (на титульній сторінці зазначити тільки шифр роботи, вказаний у заявці на участь) та відгук наукового керівника (сканований документ з підписом, завіреним відділом кадрів) на електронну адресу: ecoprojects_ZNU@ukr.net.

Результати другого етапу повідомляють всім учасникам на електронну адресу, зазначену під час реєстрації (в заявці), не пізніше 17 травня 2019 р. і розміщують на сайті кафедри підприємництва менеджменту організацій та логістики Запорізького національного університету.

ІІІ етап( фінальний) –  31 травня 2019 р. у базовому закладі вищої освіти.

Контакти оргкомітету Конкурсу:

електронна адреса  ecoprojects_ZNU@ukr.net ;
телефони: 0612-894115, 095-5845824.
Відповідальна особа: Бухаріна Людмила Михайлівна

Докладніше за посиланням.назад