Університет

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує новий конкурсний відбір на 2020-2021 академічний рік

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта оголошує новий конкурсний відбір на 2020-2021 академічний рік

До 16 травня 2019 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс Fulbright Graduate Student Program – cтипендії на навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Дізнатися, на яких програмах навчаються фіналісти магістерської програми 2018-2019 р. та ознайомитися з їхніми враженнями, можна на сторінках фулбрайтівського “Вісника”.

Документи для участі у конкурсі:

  • заповнена онлайн-анкета Оnline Application Form, що розміщена за адресою.

  • згода на обробку персональних даних – обов’язкова форма. Виповнену й роздруковану форму із зазначенням дати заповнення та завірену особистим підписом потрібно подати у двох примірниках. Форма виповнюється українською мовою.

  • LetterofReference/Recommendationтри рекомендаційні листи можна подати одним із запропонованих способів: заповнені рекомендодавцями онлайн форми англійською мовою, або роздруковані листи, що надсилаються поштою на адресу Офісу Фулбрайта.

  • University Transcripts – перекладені копії документів про вищу освіту (дипломи з додатками) або/та копії документів про наукові ступені та звання (дипломи, атестати тощо) або/та копія залікової книжки (всіх сторінок) для студентів 3-6-х курсів, які ще не отримали диплом на момент проведення конкурсу, до 16 травня, завірені в університеті.

  • Portfolio – портфоліо є обов’язковим для кандидатів з творчих напрямків (архітектура, живопис, кіно, музика, скульптура, театр, фотографія). Фіналісти конкурсу готуватимуть портфоліо відповідно до вимог американських університетів.

  • Signature Form – обов’язкова форма. Форму, подану на сайті та в онлайновій анкеті у форматі PDF, потрібно роздрукувати й заповнити від руки. Завірену особистим підписом із зазначенням дати заповнення, форму потрібно надіслати поштою або принести до Офісу Фулбрайта.

Онлайнову анкету потрібно заповнити до 16 травня 2019 року, до 24:00 (за українським часом).

Із запитаннями щодо оформлення конкурсного пакета документів або особливостей конкурсного відбору всі зацікавлені можуть звертатися до офісу Програми ім. Фулбрайта:

Координатор програми – Інна Бариш: ibarysh@iie.org; student.ukraine@iie.org

Асистенти програми – office.ukraine@iie.org

Адреса: Офіс Програми імені Фулбрайта,
вул. Еспланадна, 20, кiмн. 904, м. Київ, 01001 

Press Release Fulbright Program in Ukraine 2019назад