Університет

Оголошується набір на курси китайської мови

Оголошується набір на курси китайської мови

Запрошуємо усіх бажаючих на захоплюючі заняття китайської мови з викладачем, який любить свою справу і має безпосередню практику викладання в Китаї.

Курси китайської мови проводитимуться двічі на тиждень групами:

група А – студенти,
група Б – всі зацікавлені особи.

Набір на курси розпочинаються 18 березня, графік проведення занять буде узгоджуватися після набору групи.

Курс вивчення китайської мови проводитиметься за підручниками та відеоуроками, рекомендованими фахівцями Інституту Конфуція. Після завершення курсу слухачі можуть здавати іспит з китайської мови HSK. Вже за три місяці курсів Ви зможете досягнути рівня А2.

Так чому ж все-таки вивчати китайську мову?

У рейтингу 10 найскладніших мов китайська мова займає почесне 1 місце. По-перше, ієрогліфи, які використовуються у письмі, по-друге, ніякого алфавіту, а, по-третє, тональна система, де зміна тону призводить до зміни значення слова.

Також китайська найбільш поширена мова у світі, вона входить до числа робочих мов ООН та вважається однією із найдревніших і найбільш використовуваних сьогодні мов світу. Крім того, китайська мова вікно в інший світ, іншу реальність, в культуру, що бачила тисячоліття.

Китай. Ще один дуже вагомий аргумент на користь вивчення китайської мови. Китай невимовно багатий, це головний кредитор найбагатшої держави планети (США), але багатство його зовсім не обмежується економічним і технологічним зростанням. Піднебесна (саме так називають Китай) це криниця, невичерпне джерело культури, філософії, мистецтва і літератури.

Як сказав Карл Герт, викладач історії Китаю Оксфордського університету: «Куди піде Китай, туди піде і світ. Вивчаючи китайську мову, ми будемо іти в ногу з Китаєм та зі світом».

Кожний п’ятий на Землі вже розмовляє по-китайськи! Приєднуйся! :)

За детальнішою інформацією звертайтесь в Центр міжнародного співробітництва та освіти (вул. Соборна 11, навчальний корпус № 1, каб. 101) або за номером телефону: (0362) 63-34-45.назад