Університет

Приєднуйтесь до учасників Young Scientists Conference YSC 2.0

Приєднуйтесь до учасників Young Scientists Conference YSC 2.0

Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом  5 квітня 2019 року проводять конференцію наукової молоді (Young Scientists Conference YSC 2.0) «Економічне майбутнє України».

Локація: кампус UNIT.Verse на території UNIT.City, вул. Дорогожицька, 3, м. Київ

Головна мета конференції – консолідувати інтелект та енергію  молоді навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку країни.

В центрі уваги будуть глобальні тренди і виклики 2019 року, місце України на економічній мапі світу, економічна стратегія держави та секрети успішного підприємництва.

Спікери заходу – провідні міжнародні й українські економісти, науковці, експерти, успішні промисловці та підприємці. Ключові міжнародні ТОП-спікери конференції : проф. Ернст Ульріх фон Вайцзекер (Німеччина); проф. Ерік Райнерт (Норвегія).

На учасників YSC 2.0 очікує також можливість отримати відповіді на свої питання під час Q&A-сесії і новий конкурс економічних публікацій від Української асоціації Римського клубу. Родзинкою вечора стане екскурсія інноваційним містечком UNIT.City з відвідуванням одного з кращих в світі навчального ІТ-центру  UNIT.Factory.

Конференція об’єднає понад 400 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів країни, відібраних за результатами конкурсу економічних есе «Три ідеї для швидкого економічного зростання України» (виклад своєї ідеї відбувається при реєстрації у гугл-формі). Кандидати, есе яких будуть відібрані організаторами, отримають запрошення для безкоштовної участі у конференції.

Реєстрація за посиланням: http://www.clubofrome.org.ua/v-kiyevi-vidbudetsya-young-sc…/

Отримати нові навички, ознайомитися з практичним досвідом фахівців, почути відповіді на  актуальні питання сьогодення – все це можливо лише тут, у колі однодумців-учасників YSC 2.0 !

Більш детальну інформацію про захід можна знайти на сайті.

Довідка:

Римський клуб – міжнародна неурядова організація, що діє з 1968 р. та об’єднує видатних вчених, державних діячів і промисловців з понад 30 країн світу.

Покликання Римського клубу – бути каталізатором вирішення глобальних проблем людства. Головні завдання :

  • виявлення глобальних проблем;

  • відвертий суспільний діалог;

  • сценарне моделювання майбутнього;

  • розробка практичних рішень;

  • сприяння їх втіленню в життя.

 

З метою популяризації ідей Римського клубу та їхньої адаптації й розвитку на національному рівні в світі працюють 35 національних асоціацій Римського клубу.

Українська Асоціація Римського клубу заснована в 2005 році та охоплює кілька десятків авторитетних вчених, державних та громадських діячів, промисловців та підприємців.

 назад