Університет

Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

Тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті»

З метою популяризації розвитку академічного підприємництва в закладах вищої освіти 19 березня 2019 року відбудеться тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті». Подію організовує Міністерство освіти і науки України спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

У рамках заходу буде презентовано досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва, надаватимуться практичні знання у використанні різних методів навчання та роботи зі студентами.

Викладачі тренінгу:

  • Ольга Богданова – заступник директора Університету Тарту, керівник Європейських програм університету;

  • Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається просуванням стартап-мислення для студентів всіх спеціальностей;

  • Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту, здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом було створено спільну програму Starter у восьми університетах Естонії.

Захід буде проводитись англійською мовою. Місце проведення: м. Київ, бульвар Шевченка, 16, к.401.

Участь у тренінгу безкоштовна та можлива за умови попередньої реєстрації до 17 березня 2019 року за посиланням. Підтвердження щодо участі буде надіслано учасникам до 18 березня.

Програма тренінгу додається.

Програманазад