Університет

Розпочато прийом статей до Студентського вісника НУВГП

Розпочато прийом статей до Студентського вісника НУВГП

Шановні студенти та керівники наукових гуртків!

Нагадуємо, що впродовж навчального року існує можливість подати статті студентів за результатами проведених ними наукових досліджень для публікації у «Студентському віснику НУВГП».

Редколегія збірника запрошує всіх бажаючих студентів взяти участь у формуванні чергового випуску 1(11)2019 збірника наукових праць «Студентського вісника НУВГП».

До збірника приймаються статті студентів, що містять нові теоретичні та практичні результати досліджень за різними напрямами та є актуальними щодо пошуку шляхів рішення проблем в галузях  технічних, сільськогосподарських, природничих та гуманітарних наук.

Мови публікації – українська, російська, англійська, польська.

Детальну інформацію щодо вимог до оформлення студентських статей можна знайти на головній сторінці сайту університету у вкладці – Наука та інновації у розділі – Видання університетуСтудентський вісник НУВГП.

Статті, оформлені відповідно до вимог, разом із супровідними документами (витяг засідання кафедри та рецензія керівника) слід подавати у сектор наукової роботи студентів та надсилати на електронну пошту  studnauka@nuwm.edu.ua.

Крайній термін подачі статей до збірника «Студентський вісник Національного університету водного господарства та природокористування» (випуск 1(11) 2019) – 31 березня 2019 року.назад