Університет

Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика

Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності НУВГП виступила ініціатором щодо проведення ХVIІ Міжнародної науково-методичної конференції «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика», що відбудеться 18-19 квітня 2019 року.

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО, науковці, молоді вчені, які цікавляться та вивчають питання безпеки та її культури у різних галузях діяльності людини, проблеми освіти у сфері цивільної безпеки, питання техногенно-екологічної і пожежної безпеки та готові до обговорення питань реалізації науково-практичних аспектів БЖД.

Передбачено участь науковців із Болгарії, Республіки Польща, Чеської Республіки, Сполучених Штатів Америки.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська, чеська.

Для участі у конференції необхідно подати заявку до 20 березня 2019 р. та до 5 квітня 2019 р. – тези доповідей.

Учасники конференції отримають електронну версію збірника матеріалів, який буде мати універсальний ідентифікаційний номер ISBN.

За рекомендацією науково-організаційного комітету, учасники конференції також зможуть опублікувати авторські матеріали у вигляді наукової статті у збірнику наукових праць «Вісник НУВГП», який включений до Переліку наукових фахових видань України за технічною галуззю наук і має Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2306-5478.

Детальніше з умовами участі у конференції та вимогами до оформлення тез можна ознайомитися, завантаживши прикріплений інформаційний лист.

Інформаційний листназад