Університет

Теорія і практика досліджень і проектування у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування

Теорія і практика досліджень і проектування у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування

Будівельний факультет Брестського державного технічного університету запрошує  зацікавлених науковців, молодих вчених, спеціалістів будівельної галузі до участі  в Міжнародній науково-практичній конференції «Теорія і практика досліджень і проектування  у будівництві із застосуванням систем автоматизованого проектування»,  яка відбудеться 28-29 березня 2019 р.  у м. Брест (Республіка Білорусь).

У рамках конференції спільно з ТОВ «Лира САПР» м. Київ, ТОВ «ПСС –SOFiSTiK»  м. Санкт-Петербург, ТОВ НПФ «СКАДСОФТВЕР», ОДО НПП «Брест-КАД», ЧУП «Брестстройнаука» будуть проведені майстер-класи з проектування в середовищі «ЛИРА-САПР 2018», «Sofistik», SCAD SOFT. 

У програму майстер-класів включені питання, що стосуються принципів і методик складання просторових розрахункових схем, застосування локальної системи координат вузлів на прикладі розрахунку циліндричного резервуару, редактора завантажень, розрахункових поєднань зусиль (РПЗ)  і навантажень (РПН), підбору арматури, локального режиму армування, розрахунку сталевих конструкцій і металевих перерізів, технологій розрахунку просторових систем на динамічні дії та інші.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ:
аналітичні і чисельні моделі опору елементів, виконаних з різних конструкційних матеріалів з використанням  систем автоматизованого проектування;
нові конструктивні рішення енергоефективних будівель і споруд, матеріали і технології зведення будівельних конструкцій, проектування будівель та споруд із застосуванням BIM- технологій;
геотехнічні аспекти при проектуванні будівельних об’єктів, технології автоматизованого проектування і розрахунків.

Термін подання заявки і анотації  – 20.02.2019 р.
Термін подання повних текстів доповідей  – 15.03.2019 р.
Остаточний термін сповіщення  про прийняття – 20.03.2019 р.

Електронну реєстрацію можна здійснити на сайті : sk.bstu.by/research/cadbrest/registration. Вимоги до оформлення матеріалів та участі у заході можна знайти у прикріпленому інформаційному листі.

Інформаційний листназад