Університет

Триває подача проектів молодих архітекторів України на конкурс «Youth Competition 2019»

Триває подача проектів  молодих архітекторів України  на конкурс «Youth Competition 2019»

Освітня платформа CANactions з 14 січня 2019 року оголосила про початок одинадцятого Конкурсу проектів молодих архітекторів України «Youth Competition 2019».

До участі в Конкурсі запрошуються студенти та випускники архітектурних факультетів українських ЗВО за фахом «Архітектор» віком до 35 років, які на момент подачі проекту мають кваліфікаційний рівень не нижчий бакалавра. Обов’язково  володіння англійською мовою. Учасником може бути одна особа (автор)  чи учасник авторського колективу.

Конкурс проводиться у 2 етапи:

1 етап – відбір 10-ти учасників, які пройдуть до 2-го етапу;

2 етап – презентація проектів 10-ти учасників  під час Фестивалю CANactions 2019, на якому будуть  оголошені переможці.

Переможці отримають:

  • безкоштовне навчання у магістратурі Інституту архітектури Дессау (DIA / Німеччина);

  • оплачуване стажування в одному із офісів MLA+ в Роттердамі, Санкт-Петербурзі, Москві, Шеньчжені або Берліні тривалістю 6 місяців (з можливістю продовження терміну до 1 року).

Про конкурсні проекти:

  • кожен учасник може подати необмежену кількість проектів, для кожного проекту заповнюється окрема онлайн-заявка;

  • тематика та об’єм архітектурних проектів необмежені;

  • на Конкурс можна подавати курсові, дипломні, конкурсні та інші проекти, що виконані не раніше 2016 року;

  • якщо проект виконано авторським колективом, його може подати на конкурс виключно один учасник, внесок якого має бути не менше 33%. Разом з проектом автор має надати організаторам у форматі .pdf відскановане погодження на участь у Конкурсі, підписане усіма учасниками колективу. В онлайн-заявці необхідно вказати всіх учасників авторського колективу та їх відсоток залучення до проекту. Суперечки щодо авторства Оргкомітет не розглядає.

Кінцевий термін прийому заявок та проектів: 4 березня 2019 року (23:59 EET).

Оголошення 10 найкращих проектів: 29 квітня 2019 року.

Презентація проектів фіналістів та оголошення переможців відбудеться 17-18 травня у Києві в рамках Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions 2019.

Трішки історії: Конкурс молодих архітекторів України був заснований у 2009 році CANactions та DIA (Інститут архітектури, Дессау/Німеччина) та за час свого існування

дозволив  23 молодим  архітекторам отримати можливість здобути кваліфікаційний рівень магістра архітектури в Інституті архітектури DIA на пільгових умовах. Окрім цього, більше 40 фіналістів Конкурсу були відзначені спеціальними відзнаками та нагородами від партнерів.

Отже, участь у Конкурсі  – це гарна можливість для талановитої професійної молоді України заявити про себе. Використайте цей шанс!

Детальна інформація та умови участі у конкурсі за посиланням.назад