Університет

Всеукраїнський фестиваль інновацій

Всеукраїнський фестиваль інновацій

МОН України розпочало прийом заявок на участь у Всеукраїнському фестивалі інновацій, який пройде 14-16 травня 2019 року.

Мета заходу розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

У рамках заходу заплановано провести:

  • круглий стіл «Розвиток академічного підприємництва в закладах вищої освіти та наукових установах України»;

  • конкурс стартап-проектів;

  • конкурс інноваційних проектів;

  • навчальний тренінг щодо інноваційної діяльності.

Щодо конкурсу стартап-проектів

Стартап-проекти мають бути спрямовані на пошук бізнес-моделі, що дозволить швидко вийти на ринок та масштабувати новостворені продукти / послуги. До участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як прототип.

Конкурс проходитиме за двома напрямами:

  • Hardwareстартапи

  • Softwareстартапи (IT-стартапи).

Для участі у конкурсі стартап-проектів потрібно:

  • заповнити гугл-форму за посиланням;

  • додатково надіслати опис проекту та презентацію (12 слайдів у форматі ppt до 10 МБ) на електронну пошту: directorate.innovation@gmail.com  (в темі листа зазначити: Конкурс стартапів _ Назва вашого стартапу).

Окрім цього, до 30 квітня 2019 року для фіналістів буде проведено додатковий тренінг щодо підготовки презентацій проектів українською та англійською мовами у фіналі конкурсу, який відбудеться у травні 2019 року.

Щодо конкурсу інноваційних проектів

Інноваційний проект має містити у собі такі структурні елементи: визначені цілі та задачі; комплекс конкретних досліджень і розробок; економічне, ресурсне та організаційне обґрунтування. До участі у конкурсі допускаються проекти на стадії готовності не менш як дослідний зразок.

Для участі у конкурсі інноваційних проектів потрібно:

заповнити гугл-форму за посиланням.

Відбір фіналістів обох конкурсів триватиме до 22 березня 2019 року. Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України не пізніше 25 березня 2019 року. Фіналістам конкурсу інноваційних проектів потрібно буде підготувати презентації проектів.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження покриваються за рахунок учасників.

Заявки на конкурси приймаються до 18:00 28 лютого 2019 року.назад