Університет

Колективна монографія “The Potential of Modern Science”

Колективна монографія “The Potential of Modern Science”

Шановні колеги!

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІНІЦІАТИВ запрошує Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії The Potential of Modern Science”!

Монографія буде видана Європейським видавництвом "Sciemcee Publishing” (м. Лондон, Великобританія) з присвоєнням їй номера ISВN Британської бібліотеки, що забезпечує індексацію тексту Вашої публікації.

Прийом заявок та статей для публікації в монографії

до 25.03.2019

Відповідь про прийняття матеріалів

протягом 3 днів 

Поштова розсилка монографії

25.04.2019

Для публікації Вашої наукової праці у монографії необхідно до 25 березня 2019 року надіслати до редакційної колегії:

1) згоду на публікацію наукової праці (додаток 1);
2) відомості про автора (додаток 2)
3) матеріали для розміщення у монографії (тематика розділів представлена у додатку 3);
4) рецензію фахівця у відповідній галузі наук;
5) відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату організаційного внеску. Реквізити на оплату будуть надіслані одночасно з інформацією оргкомітету про прийняття наданих матеріалів.

Обсяг роботи – від 15 до 20 сторінок. Отримані матеріали будуть структуровані у вигляді глав (розділів) колективної монографії.

Відшкодування витрат за друк, коректування, редагування, верстку і поштову відправку колективної монографії складає 70 Євро за 20 сторінок за умови наявності не більше двох співавторів, першому автору надається 1 безкоштовний примірник книги. Якщо стаття більше зазначеного обсягу, вартість кожної додаткової сторінки – 3 Євро. Вартість додаткового екземпляру монографії – 15 Євро. Оплачується в гривнях за курсом НБУ на час здійснення платежу.

До участі у написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.

Монографія буде видана європейським видавництвом "Sciemcee Publishing” (м. Лондон, Великобританія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Британська бібліотека, в якій буде розміщено монографію, – одна з чотирьох, яку  включено у перелік бібліотек та баз даних для автоматичного приєднання Вашої наукової праці у Вашому профілі на платформі Web of Science.

Детальніше у прикріплених файлах.

Cупровідний лист

Покрокова інструкція

Посилання на монографію

Додаток 1. Згода на публікацію праці

Додаток 2. Відомості про авторів

Додаток 3. Тематика розділів

Додаток 4. Зразок оформлення наукової праці до колективної монографіїназад