Університет

AGRICULTURE, FOOD AND NUTRITION

AGRICULTURE, FOOD AND NUTRITION

В межах проекту Еразмус+ в партнерстві з Університетом прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (Німеччина) відбуватиметься навчання під час літнього семестру за програмою «AGRICULTURE, FOOD AND NUTRITION».

Курс відбуватиметься з квітня до кінця червня і передбачений для студентів 2 – 3 курсу, що навчаються за аграрними або спорідненими спеціальностями.

Навчання відбуватиметься англійською мовою.

Необхідний рівень володіння англійською –  В2.

Зацікавлені студенти мають до 30 січня 2019 року надіслати повідомлення про зацікавленість програмою на електронну пошту відділу міжнародних зв’язків НУВГП smv@nuwm.edu.ua та на електронну пошту кафедри агрохімії, ґрунтознавства та землеробства kaf-agz@nuwm.edu.ua.

У цьому повідомленні слід вказати:

  • прізвище та ім’я українською мовою й англійською (так само як в закордонному паспорті),

  • електронну адресу,

  • номер телефону,

  • курс та спеціальність, за якою навчаєтесь.

Ця інформація надсилатиметься німецьким партнерам, після чого студентам на вказані в їх повідомленнях електронні адреси надсилатиметься посилання на аплікаційну форму для участі в програмі. В цій аплікаційній формі потрібно буде завантажити мотиваційний лист (англійською мовою), автобіографію (СV), скани-підтвердження попередніх досягнень кандидата та вказати іншу релевантну інформацію.

Faltblatt Summer School_Standназад