Університет

Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад

Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у роботі ІІ Міжнародної науково-методичної конференції «Децентралізація влади, проведення реформ в Україні. Сучасний стан та проблеми підготовки кадрів для об’єднаних територіальних громад», яка відбудеться 14 грудня 2018 року в НУВГП.

Конференція організована кафедрою державного управління, документознавства та інформаційної діяльності спільно із відокремленим підрозділом «Центр розвитку місцевого самоврядування» Рівненської ОДА.

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Економічні й фінансові аспекти децентралізації в Україні.

Секція 2. Публічне адміністрування і правове забезпечення реформи децентралізації, соціально-трудові відносини у процесі вирішення трудових спорів.

Секція 3. Децентралізація в умовах глобалізаційних процесів: філософські, мовно-культурологічні та історико-політологічні виміри.

Секція 4. Підготовка кадрів задля проведення реформи децентралізації: природоресурсні, інформаційні, інноваційні технології, логістика й туризм.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська, польська, італійська, німецька.

Програма та збірник конференції у додатку.

Збірник матеріалів конеренції ОТГ 2018, 13-14 грудня 2018 р.

Програма міжнародної конференції ОТГ, м. Рівне, НУВГП, 14 грудня 2018назад