Університет

Колективна монографія “The Actual Problems of the World Today”

Колективна монографія “The Actual Problems of the World Today”

Шановні колеги!

ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІНІЦІАТИВ запрошує Вас взяти участь у роботі групи авторів з метою написання колективної монографії “The Actual Problems of the World Today”!

Монографія буде видана Європейським видавництвом "Sciemcee Publishing” (м. Лондон, Великобританія) з присвоєнням їй номера ISВN Британської бібліотеки, що забезпечує індексацію тексту Вашої публікації.

Прийом заявок та статей для публікації в монографії

до 25.12.2018

Відповідь про прийняття матеріалів

протягом 3 днів

Поштова розсилка монографії

25.01.2019

Для публікації Вашої наукової праці у монографії необхідно до 25 грудня

2018 року надіслати до редакційної колегії:
1) згоду на публікацію наукової праці (додаток 1);
2) відомості про автора (додаток 2)
3) матеріали для розміщення у монографії (тематика розділів представлена у додатку 3);
4) рецензію фахівця у відповідній галузі наук;
5) відскановану (сфотографовану) квитанцію про оплату організаційного внеску. Реквізити на оплату будуть надіслані одночасно з інформацією оргкомітету про прийняття наданих матеріалів.

Обсяг роботи – від 15 до 20 сторінок. Отримані матеріали будуть структуровані у вигляді глав (розділів) колективної монографії.

Відшкодування витрат за друк, коректування, редагування, верстку і поштову відправку колективної монографії складає 70 Євро за 20 сторінок за умови наявності не більше двох співавторів, першому автору надається 1 безкоштовний примірник книги. Якщо стаття більше зазначеного обсягу, вартість кожної додаткової сторінки3 Євро. Вартість додаткового екземпляру монографії15 Євро. Оплачується в гривнях за курсом НБУ на час здійснення платежу.

До участі у написанні колективної монографії запрошуються науковці, викладачі та аспіранти. Наукові роботи аспірантів необхідно направляти виключно у співавторстві з науковим керівником.

Монографія буде видана європейським видавництвом "Sciemcee Publishing” (м. Лондон, Великобританія) з присвоєнням їй номера ISBN, що дасть можливість авторам взяти участь у колективній науковій праці, опублікованій у країні Європейського Союзу. Британська бібліотека, в якій буде розміщено монографію, – одна з чотирьох, яку  включено у перелік бібліотек та баз даних для автоматичного приєднання Вашої наукової праці у Вашому профілі на платформі Web of Science.

Детальніше у прикріплених файлах.

Інформаційний лист

Посилання на монографію

Додаток 1 (згода на публікацію праці)

Додаток 2 (відомості про авторів)

Додаток 3 (тематика розділів)

Додаток 4 (зразок оформлення наукової праці до колективної монографії)назад