Університет

Міжнародний молодіжний конкурс «StartUp-проект» в рамках реалізації проекту «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» за програмоюErasmus +

Міжнародний молодіжний конкурс «StartUp-проект» в рамках реалізації проекту «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» за програмоюErasmus +

12-14 листопада 2018 року в рамках реалізації проекту «Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва» за програмою Еразмус +, Вірменський державний економічний університет (вул. Налбандяна, 128, Єреван, Вірменія) проводить Міжнародний молодіжний конкурс бізнес-ідей і проектів «StartUp-проект».

Мета конкурсу – розвиток підприємницької ініціативи та креативного мислення, навичок бізнес-моделювання та бізнес-планування, перевірка бізнес-ідей на реалістичність.

Хто може брати участь в конкурсі?

До участі в конкурсі запрошуються команди від 1 до 5 чоловік, учасниками яких можуть бути молоді підприємці, студенти, магістранти, аспіранти від 15 до 35 років, які мають інноваційну бізнес-ідею та бажання її втілити.

Конкурс проводиться в два етапи:

І етап  – подача заявки та матеріалів (до 1 листопада 2018 р.);

попередній відбір учасників конкурсу (1 листопада - 5 листопада 2018 р.).

ІІ етап –  захист бізнес-ідей і проектів (10-12 листопада 2018 р.).

Робочі  мови конкурсу: російська, англійська.

У конкурсі можна брати участь в очному та заочному форматі.

Всі бізнес-ідеї та проекти групуються за двома напрямками:

  • комерційні проекти;

  • соціальні проекти.

Реєстрація та подача матеріалів:

Усі учасники конкурсу мають бути зареєстровані до 1 листопада 2018 р.

(реєстраційна форма (додаток 1)  відправляється на електронну адресу: int.asue@gmail.com). На цю ж адресу подається опис бізнес-пропозиції (додаток 2) та презентація проекту (не більше ніж 10 слайдів).

Загальні критерії оцінювання бізнес-ідей:

  • бізнес-ідея, яку команда розвиває в своєму StartUp-проекті, демонструє інноваційність, здатність задовольняти потреби клієнта, має потенціал комерціалізації, реалістична;

  • представлений StartUp-проект є цілісним, запропоновані висновки обґрунтовані; проведені фінансові розрахунки коректні.

Бажаючі детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можуть  з Положення про конкурс, що додається.

Довідка. Проект реалізується за програмоюЕразмус+ КА2 «Розвиток потенціалу молоді. Країни Східного партнерства». Партнерами проекту є 7 університетів з 6 країн Східного партнерства та ЄС: Харківський державний університет харчування та торгівлі, Академія економічної освіти Молдови, Технічний університет Молдови, Батумський державний університет ім. Ш. Руставелі, Білоруський торговельно-економічний університет споживчої кооперації, Вірменський державний економічний університет, Вища школа бізнесу, мистецтв і технологій «RISEBA». Ідеєю проекту є активізація молодіжного підприємництва в контексті європейської інтеграції як всередині країн, так і між країнами Східного партнерства та ЄС з використанням досвіду створення успішних бізнес-моделей в країнах Східного партнерства. Більше про проект на сайті http://heifye.hduht.edu.ua.

Положення

Додаткиназад