Університет

Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу»

Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу»

23 жовтня 2018 року об 11-00 год. в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11) відбудеться Форум «Регуляторна політика та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу».

Метою Форуму є конструктивний діалог представників бізнесу, влади, науковців, громадських діячів щодо проблемних питань розвитку малого і середнього бізнесу, а також пошук можливостей їх вирішення з урахуванням змін у податковому, інвестиційному та соціальному середовищі ведення бізнесу.

Під час Форуму заплановано ведення дискусії за напрямами:

  1. Підвищення інвестиційної привабливості: завдання влади та можливості бізнесу.

  2. Гідна праця: «модна» концепція чи працюючий механізм створення процвітаючого бізнесу та громади.

  3. Ефективне формування і реалізація державної регуляторної політики. Участь громадських організацій у вирішенні проблем розвитку бізнесу.

Учасники Форуму: вище керівництво міста та області, державних установ, науковці, експерти, представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.

Запрошуємо всіх зацікавлених у публічному діалозі щодо нагальних проблем розвитку підприємництва в сфері трудових відносин, регуляторної, інвестиційної, митної  політики та оподаткування.

Заявку для участі у Форумі надсилати на електронні адреси: rivneappu@ukr.net ; md_c@ukr.net

У листі зазначати: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, запитання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь. Тема листа: «ФОРУМ».

Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03. назад