Університет

VIII Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»

VIII Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»

Запрошуємо до участі у VIII Всеукраїнському студентському фестивалі естрадної пісні «Пісня буде поміж нас»!

У фестивалі можуть брати участь виконавці навчальних закладів, учні та студенти, направлені на пісенний фестиваль навчальними закладами I-IV рівнів акредитації, творчими об'єднаннями, спілками, агентствами, центрами, а також індивідуальні учасники.

Учасники фестивалю на власний вибір пропонують Дирекції фестивалю дві пісні (один твір обов'язково українською мовою, а другий - на вибір).

Реєстрація учасників фестивалю відбудеться 06 листопада 2018 р.
з 9 до 12 год; конкурсні виступи: 06-07 листопада - з 12.00 год,
08 листопада - Гала-концерт і нагородження переможців фестивалю о 17.00 год.

Заявку встановленого зразка подавати в сектор естетичного виховання молоді, профком студентів (гуртожиток № 6) або на сайті фестивалю fest.rv.ua.

Для відбору до участі у фестивалі необхідно зареєструватися на сайті fest.rv.ua та подати заявку в Дирекцію не пізніше 05 листопада 2017 року. Якісні музичні фонограми на носіях аудіо CD, міні-диск, флешка з двома піснями у варіанті (-) подати звукорежисеру фестивалю в день конкурсного виступу.

Адреса Дирекції фестивалю: вул. Соборна, 11, м. Рівне, Україна, 33028, Національний університет водного господарства та природокорис-тування, сектор естетичного виховання молоді (навч. корпус № 1) та профком студентів, вул. Чорновола, 53, гуртожиток.

Заявка

Положенняназад