Університет

Конкурс інноваційних студентських проектів ім. О.І. Костіна

Конкурс інноваційних студентських проектів ім. О.І. Костіна

БО «Фонд Олексія Муляренка» та Національний університет водного господарства та природокористування запрошують взяти участь у щорічному обласному конкурсі студентських інноваційних проектів імені професора Костіна Олексія Івановича на тему «Оздоровлення басейну річки Устя».

Тематика конкурсу спрямована на пошук конкретних та реальних способів вирішення проблеми забруднення головної рівненської водойми.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти вищих навчальних закладів Рівненщини ІІІ-ІV рівнів акредитації.

На конкурс подаються самостійно підготовлені інноваційні  роботи студентів (не більше 2 авторів), які повинні бути оформлені відповідно до вимог, представлених у прикріпленому нижче файлі.

За результатами розгляду поданих робіт конкурсною комісією буде визначено 3 переможці, які будуть відзначені грошовими нагородами у розмірі:

1 місце – 25 000 грн.

2 місце – 15 000 грн.

3 місце – 10 000 грн.

Для участі в конкурсі необхідно подати конкурсну роботу з 03.12.2018 р. по 14.12.2018 р.  у сектор наукової роботи студентів (каб. 120а,  вул. Соборна 11, 1-ий корпус НУВГП).

Детальнішу інформацію про конкурс, вимоги до оформлення робіт та графік проведення конкурсу можна дізнатись із прикріплених нижче файлів.

Положення

Графік проведення

Вимоги до оформлення конкурсних робітназад