Університет

Всеукраїнський конкурс «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього»

Всеукраїнський конкурс «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього»

Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту та ГО «Відкрите знання» запрошують взяти участь у відкритому Всеукраїнському конкурсі «Ярмарок ідей: транспорт майбутнього».

Насамперед це конкурс ідей, а не наукових доповідей або стартапів. Організатори закликають учасників пробудити свою фантазію та творчість, зазирнути на 10 – 30 – 50 років уперед та не забувати про наявні проблеми, що чекають на вирішення. Пропозиції можуть стосуватися не тільки засобів пересування, а й усієї транспортної системи: інфраструктури, управління транспортом, безпеки.

У конкурсі можуть брати участь студенти закладів вищої освіти, учні загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, коледжів, вихованці центрів та гуртків науково-технічної творчості позашкільної освіти, Малої академії наук.

Роботи учнів та студентів будуть оцінюватися окремо.

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

1. «Автомобільний транспорт (громадський, персональний, спеціалізований)»;

2. «Залізничний транспорт»;

3. «Повітряний транспорт» ;

4. «Альтернативний транспорт»;

5.  «Водний транспорт».

Мови конкурсних робіт: українська, російська, англійська.

 Термін подачі робіт на конкурс: до 30 вересня 2018 р.

Детальна інформація про участь у конкурсі та положення про проведення конкурсу (там же бланк заявки на участь) знаходиться у прикріплених нижче файлах, а також за посиланням: http://openknowledge.org.ua/category/konkursy

 

Сектор наукової роботи студентів

Інформаційний лист

Положенняназад