Університет

Школа молодого вченого – 2018 «Кроки до успіху в науково-інформаційній діяльності»

Школа молодого вченого – 2018  «Кроки до успіху в науково-інформаційній діяльності»

Рада молодих вчених Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує молодих учених НУВГП взяти участь у роботі Школи молодого вченого – 2018 «Кроки до успіху в науково-інноваційній діяльності”, яка відбудеться 16 – 18 травня 2018 року у м. Києві. 

Головна мета заходу – дискусія щодо покращення якості проведення наукових досліджень, обмін досвідом з процесу навчання в аспірантурі, поради, як молодому вченому успішно пройти шлях від вступу до успішного захисту дисертації.

Робота Школи відбуватиметься у форматі доповідей, презентацій, неформальних зустрічей. До проведення заходу залучено відомих науковців, представників наукового парку, бізнес-тренерів, переможців молодіжних конкурсів та представників громадського самоврядування. 

Місце проведення Школи: КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ, проспект Перемоги, 37, Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка, зала № 12 та корпус 8, аудиторія 5.

Для участі у Школі необхідно зареєструватися до 10 травня 2018 року згідно з формою за посиланням: https://goo.gl/cdyjsy

Участь у Школі безкоштовна.

За додатковою інформацією щодо участі у Школі пропонуємо звертатися до організаційного комітету: к. тел. (095) 720-87-68; (073) 141-2-888;

e-mail: o.biletsky@kpi.ua.назад