Університет

Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі

Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі

Європейська ліга професійного розвитку організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі»  на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща. 

Дата проведення 20 червня – 11 липня 2018 р.

Учасникам видається сертифікат про проходження стажування на 108 годин на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща . 

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 01 червня 2018 року. 

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ.

Додаткова інформація за телефоном: +380730332797 (Панкратова Ольга).назад