Університет

Вивчення іноземних мов у НУВГП

Вивчення іноземних мов у НУВГП

У Центрі  розвитку іншомовної освіти проводиться вивчення іноземних мов:

  • Курс Global English -  порівневий курс (A1, A2, B1, B2)  загальної англійської мови, спрямований на розвиток навичок говоріння, слухання, письма та читання.  Курс викладається за автентичними підручниками британського видавництва. Після проходження рівня B1, можлива здача міжнародного іспиту PET (B1),  та іспиту FCE (B2), та отримання міжнародного сертифікату за умови успішної здачі. Курс передбачає 200 академічних годин роботи (3-4 рази на тиждень) в міні-групах (5-7 чоловік). Набір проводиться  до вересня. Заняття розпочинаються в вересні-жовтні. Отримання внутрішнього сертифікату.

  • Курс English for everyday communication  - порівневий курс, що готує до використання англійської мови для міжнародного спілкування. Допомагає розвинути впевненість в своїх знаннях та здатність спілкуватися з іноземцями. Велика увага приділяється розвитку навичок слухання та говоріння. Курс передбачає 90 академічних годин (3 рази на тиждень). Перший набір проводиться протягом вересня. Заняття розпочинаються в жовтні. Другий набір проводиться протягом січня. Заняття розпочинаються в лютому.

  • Курс English for life – прискорений курс англійської для учасників волонтерських програм. Дає змогу здобути навички базового спілкування. Включає два види діяльності: слухання та говоріння. Курс передбачає мінімум 20 академічних годин (2 рази в тиждень). Заняття проводитимуться в межах підготовки до участі у волонтерській програмі.

  • Курс підготовки до вступного іспиту в магістратуру. Курс передбачає підготовку до здачі вступного тестування для студентів НУВГП. Розбір тестів, пояснення граматичного матеріалу та особливостей вживання лексичних одиниць.  Курс передбачає 20 академічних годин (2 рази в тиждень). Набір проводиться з 1 по 15травня. Заняття розпочинаються 20 травня. (Окрім тих спеціальностей, які до вступу здають ЗНО)

  • Курс польської мови – порівневий курс (A1-A2, B1, B2), дозволяє оволодіти усіма базовими мовними навичками, такими як: розмовна мова, письмо, читання та аудіювання. Дає змогу розширити словниковий запас та покращити граматику. Курс спрямований на розвиток усіх вмінь, необхідних для успішної здачі іспиту та отримання сертифікату.  Курс передбачає 100 академічних годин (2-3 рази на тиждень). Отримання внутрішнього сертифікату.

Для того, щоб записатися на курс необхідно заповнити анкету (у каб.145 головного корпусу) або гугл форму.

Питання приймаються на електронну скриньку: nnc-rio@nuwm.edu.uaназад