Університет

Диктант з польської мови для всіх!

Диктант з польської мови для всіх!

Національний університет водного господарства та природокористування у співпраці з ГО Українсько-польський союз ім. Т. Падури запрошує усіх бажаючих до участі в V Загальноукраїнському диктанті з польської мови «Я пишу, ти пишеш, ми пишемо… польською. Диктант із польської мови в Україні», організований Фондом «Свобода і демократія». Диктант відбудеться 20 травня 2018 р. в Рівному, у приміщенні 6 корпусу НУВГП, ауд. 673. Захід буде присвячений сотій річниці відновлення Польщею незалежності.

Усі, хто хоче взяти участь у диктанті (жодних обмежень немає), до 14 травня 2018 р. повинні подати заявку, заповнивши формуляр. Запитання можна надсилати на адресу: ups_pl@yahoo.pl

Формуляри для індивідуальної заявки та для заявки від організації (разом зі списком учасників для організації) можна завантажити на сайті фонду «Свобода і демократія». Проект співфінансується в рамках підтримки Сенатом Республіки Польща Полонії та поляків за кордоном. Кожен учасник отримає сертифікат, найкращі також отримають нагороди. Участь у заході безкоштовна!

Реєстрація на захід розпочинається о 10.00.назад