Університет

Літня школа з академічної доброчесності

Літня школа з академічної доброчесності

З 26 по 29 червня 2018 року у Національному університеті "Острозька академія" буде проводитися Літня школа з академічної доброчесностів системі освіти.

Мета - ознайомити педагогічних працівників закладів загальної середньої та вищої освіти з основами академічної доброчесності.

Участь у літній школі дасть можливість:

ознайомитися з філософськими, богословськими, психологічними, педагогічними, правовими та економічними засадами академічної доброчесності;
взяти участь у семінарах, присвячених положенням Закону України "Про освіту", що стосуються питань академічної доброчесності;
дізнатися про зарубіжний досвід академічної доброчесності у сфері освіти;
отримати рекомендації щодо створення передумов для розробки кодексу академічної доброчесності освітнього закладу;
отримати методичні рекомендації щодо викладання відповідних сертифікатних програм з академічної доброчесності у вищій школі;
ознайомитися з сучасними тенденціями в загальній середній, професійно-технічній та вищій освіті, дізнатися про можливості використання інформаційних технологій в освітньому процесі.

До участі запрошуються вчителі закладів загальної середньої освіти, викладачі закладів вищої, професійної (професійно-технічної) освіти.

Передбачена видача сертифікатів за результатами участі в літній школі.

З питань участі у Літній школі з академічної доброчесності в системі освіти просимо звертатися до організаторів за електронною адесою nauka@oa.edu.ua (прохання в темі листа вказувати "Школа академічної доброчесності".

Листназад