Університет

Вишеградський Фестиваль води

Вишеградський Фестиваль води

Шановні друзі!

У 1993 році Генеральна Асамблея ООН, враховуючи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності та соціального благополуччя, прийняла резолюцію щодо відзначення щороку 22 березня Міжнародного дня водних ресурсів. Резолюцією рекомендовано проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів. Метою проведення заходів є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

В руслі євроінтеграційних процесів НУВГП проводить активну міжнародну діяльність. Зокрема, разом з європейськими партнерами реалізується грант “Стійке управління водними ресурсами та гідрологічна безпека в країнах Вишеградської групи та Україні”, який фінансується Вишеградським Фондом.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників, студентів та всіх зацікавлених осіб 22 березня 2018 р. взяти участь у Вишеградському Фестивалі води. Час проведення - 10.00-12.00, початок реєстрації – 9.00, місце проведення – актова зала НУВГП (вул. Соборна, 11). 

В рамках фестивалю на Вас чекають цікаві доповіді про цілі та місію Вишеградського Фонду,  сучасні тенденції в управлінні водними ресурсами та налагодженні транскордонної співпраці, а також будуть оголошені результати фотоконкурсу, який проводився в рамках гранту, та нагороджені цінними призами переможці.назад