Університет

Проект CASERS for Universities

Проект CASERS for Universities

Українська спільнота Casers пропонує викладачам та студентам закладів вищої освіти взяти участь у проекті CASERS for Universities, де представники бізнесу та влади розміщують свої реальні кейси (задачі) для роботи зі студентами. Метою проекту є поглиблення співпраці між бізнесом та ЗВО.

Проект зацікавить викладачів, які шукають цікавий контент для викладання своєї дисциплини або хочуть додати інтерактиву в заняття. Основними темами кейсів є менеджмент, фінанси, маркетинг, IT, юриспруденція, технології та агропромисловість. Крім того, будуть розглянуті й інші напрями, запропоновані викладачами. Платформа відкрита для всіх бажаючих. Для університетів і студентів участь у кейсах на платформі CASERS є безкоштовною та необмеженою.

Відповідно до ст. 54 ЗУ "Про освіту", викладачі можуть використовувати реальні кейси у своїх освітніх програмах для поглиблювання співпраці з бізнесом та органами влади та корегування своїх програм у відповідності до потреб ринку. Кейс може бути включено викладачем до навчальної програми замість реферату/курсової чи іншої самостійної роботи, або розглянуто зі студентами на практичних та/чи семінарських заняттях.

Студенти, беручи участь у вирішенні кейсів від представників бізнесу та органів влади, будуть навчатися на прикладі актуальних задач та отримувати досвід роботи з реальними проектами. За успішне вирішення студентами кейсу передбачено мотивацію: грошові винагороди, призи чи подарунки та найголовніше - це запрошення на роботу або стажування до компаній-кейсодавців. 

На другий семестр 2018 року CASERS збирає: викладчів-новаторів для впровадження реальних кейсів в освіті. Всі бажаючі викладачі можуть заповнити заявку на організацію кейсу для своєї навчальної програми. Це може бути як додатковий елемент навчання або як заміна традиційних форм занять. 

Залишити заявку на організацію кейсу можна до 5 березня у формі - goo.gl/j7A3Y5

Більше інформації на сторінці у фейсбук.

Сайт проекту CASERS і приклади кейсів дивіться посиланням: casers.org

За будь-якими запитаннями та пропозиціями звертайтесь: support@casers.orgназад