Університет

Конкурс стипендій на освіту від Preply.com

Конкурс стипендій на освіту від Preply.com

Preply, Інтернет-платформа для пошуку локальних та онлайн-репетиторів з іноземних мов, точних наук, гуманітарних предметів і різноманітних хобі оголошує конкурс есе Education of the Future з призовим фондом 3500 доларів США.

За умовами конкурсу виграш повинен бути витрачений на освіту. Взяти участь в конкурсі можуть учні та студенти з усього світу.

Online education, education in the future і online tutoring – організатори пропонують авторам фокусуватися навколо цих трьох ключових напрямків. Втім, творчий політ фантазії ніхто не обмежує, і при бажанні тематичне розмаїття можна розширити. Обов'язково тільки вказівка авторства, приналежності до навчального закладу, міста і країни проживання.

Розкрити тему в 300 словах на англійській мові можуть учні гімназій, ліцеїв, коледжів, студенти вищих навчальних закладів та аспіранти. Вік учасників – від 16 до 35 років.

Після подачі есе на сторінці воно стає доступним для загального огляду і починає збирати голоси. Переможець визначається максимальним числом голосів – шерінг і репост не забороняються та вітаються. На конкурс кожен учасник може подати не більше одного есе.

Головний приз у розмірі $ 2000 отримає автор есе, який набрав максимальну кількість голосів. Також передбачені «втішні призи» в розмірі $ 1000 і $ 500 за друге і третє місця відповідно.

Імена авторів найпопулярніших есе будуть оголошені 15 червня.назад