Університет

У НУВГП вперше розпочинає свою роботу Школа лідерства

У НУВГП вперше розпочинає свою роботу Школа лідерства

Шановні директори та завідувачі кафедр! УВАГА!

У НУВГП вперше розпочинає свою роботу Школа лідерства при навчально-методичному відділі.

Метою діяльності Школи є забезпечення високого рівня педагогічних знань і умінь професорсько-викладацького складу на засадах лідерства.

Основний принцип роботи Школи – органічне поєднання професійної освіти з інформаційною та психолого-педагогічною підготовкою.

Програма підготовки містить оволодіння найактуальнішими сучасними освітніми технологіями, що надають можливість вирішувати нагальні завдання.

Навчання можуть проходити усі бажаючі викладачі. Термін навчання: 1 місяць. З 12 лютого по 12 березня 2018 року два тижні буде відведено для аудиторних занять, два тижні – на самостійну роботу та виконання випускної роботи за фахом.

Час проведення навчання: з 10.00 до 13.00.

Перелік модулів:

«Електронне портфоліо викладача»

«Наукометричні і повнотекстові бази даних (Scopus, Web of Science та ін.) в навчальному процесі і науковій діяльності викладача»

«Робота з базами для семестрового поточного та підсумкового контролів»

«Інформаційна компетентність викладача вищої школи в області IT-технологій»  

«Методичне забезпечення навчального процесу»

«Організація комунікацій та тайм-менеджмент в проектах із застосуванням хмарних технологій»

За умови успішного  завершення навчання та оплати 345 грн. за місяць навчання видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Група формується за поданням завідувачів кафедр. Службові записки на ім’я проректора з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Лагоднюка О.А. подаються до 08 лютого 2018 року  в навчально-методичний відділ (головний корпус, каб. 112).

За детальнішою інформацією звертатись за внутрішнім тел. 6-21; моб. тел.0967756910 або e-mail: t.a.kostiukova@nuwm.edu.uaназад