Університет

Стипендіальна програма Visegrad

Стипендіальна програма Visegrad

Вишеградські стипендії надають підтримку студентам  магістерських та постмагістерских програм навчання, а також дослідникам на всі дисципліни та на будь-якій мові протягом чотирьох семестрів у більш ніж 190 вищих навчальних закладах Центральної та Східної Європи.

Стипендіальна програма Visegrad – це спеціальна програма, яка була створена фондом для підтримки і обміну студентами та науковцями, які є громадянами країн  V4 (Чехія, Угорщина, Польща, Словаччина) та інших країн для навчання в обраних країнах.

Стипендія складається зі:

Стипендії, яку буде отримувати студент – 2,300 € в місяць;
Стипендії, яку буде отримувати приймаючий університет – 1,500 € в місяць;
Можливості отримати грант на оплату транспортних витрат, якщо студент перебуває за 1500 км від приймаючого ВНЗ.

Претендувати на стипендію можуть:

*Студенти для навчання в магістратурі (тривалістю не більше 4 семестри) та аспірантурі (тривалістю не більше 2 семестри) в одному з ВНЗ країн V4.
*Кандидат повинен мати ступінь бакалавра, в рідкісних випадках дозволяється брати участь студентам, які закінчили 3 роки навчання в університеті.
*Кандидат не може отримати стипендію на продовження навчання в тій же країні, в якій він отримав ступінь бакалавра / магістра.
*Заявку необхідно заповнити онлайн, потім роздрукувати прямо з онлайн системи (використовую кнопку «Друк») підписати і відправити разом з необхідними документами (оригіналами, копії документів не приймаються). Документи можуть бути доставлені особисто заявником, або відправлені поштою.

Дедлайн: 15 березня 2018.  

Де: 16 країн.

Грант: 2,300 € в семестр.

Детальна інформаціяПодача заявки.

За додатковою інформацією звертатися у Центр міжнародного співробітництва та освіти (каб. 101, навчальний корпус № 1 НУВГП), m.v.bokatch@nuwm.edu.ua – Марія Вікторівна. назад