Університет

Міжнародна премія VELUX-2018 для студентів-архітекторів

Міжнародна премія VELUX-2018 для студентів-архітекторів

Починаючи з  2004 року,  кожні два роки група VELUX  проводить міжнародний конкурс серед студентів-архітекторів  з метою визначення кращих проектів, спрямованих на вивчення  ролі денного світла в архітектурі.  

Метою конкурсу є зацікавити та надихнути студентів-архітекторів до нового мислення у питанні  використання  сонячного  та денного світла на всіх етапах процесу проектування, починаючи від планування об’єктів до архітектурного рішення, формування інтер’єру та дизайну освітлення з акцентом  на створення комфортних  та здорових умов життя та праці людей.  

«Світло завтра» - це загальна тема міжнародної премії VELUX. Нагорода націлена на розширення меж денного світла в архітектурі, включаючи естетику, функціональність, стійкість та взаємодію будівель та навколишнього середовища.

Міжнародна премія VELUX 2018 організована у тісній співпраці з Міжнародним союзом архітекторів та визнана такими навчальними організаціями, як Європейська асоціація архітектурної освіти, Американський інститут архітектурних студій, Консорціум архітектурних досліджень та Асоціація «Університетські школи архітектури».

Вимоги до учасників:

Студенти-архітектори (які ще навчаються) можуть представляти проект самостійно або командою (заохочуються багатодисциплінарні команди, наприклад: проектування, дизайн та благоустрій). Кожен учасник або студентський колектив повинен мати керівника відповідної школи архітектури.

Критерії оцінки проектів:

• Робота з денним світлом як етап проектування в архітектурі.
• Як проект досліджується та документується.
• Яким чином проект спрямований на вирішення проблем сучасності та викликів у майбутньому.
• Рівень експериментів та інновацій.
• Загальна графічна презентація проекту.

Оцінка журі проводиться онлайн.

Нагороджуються не лише студенти, а й керівники проектів.

Загальний призовий фонд складає до 30000 євро.

Ви можете подати проект через веб-сайт iva.velux.com після реєстрації на ньому (за посиланням).

Важливі дати:

Реєстрація триває до 01 квітня 2018 року.
З 01 квітня до 15 червня 2018 року – подання проектів.
Жовтень 2018 року – оголошення переможців.назад