Університет

Нова магістерська програма підготовки голів ОСББ в Інституті післядипломної освіти НУВГП

Нова магістерська програма підготовки голів ОСББ в Інституті післядипломної освіти НУВГП

За погодженням з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Рівненською обласною державною адміністрацією і  громадською організацією «Рада голів ОСББ м. Рівного» в Інституті післядипломної освіти НУВГП розпочато навчання з фахової підготовки керівників ОСББ за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», освітньою програмою «Управління багатоквартирним будинком (групою будинків)», спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

На даний час в місті Рівному створено 504 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. В силу важливості та великої відповідальності, яку покладено на керівників таких об’єднань, виникла необхідність у фаховій підготовці такої категорії спеціалістів.

Наказом ректора НУВГП № 630 від 14.11.17 р. до складу студентів ІПО заочної форми навчання зараховано 30 голів ОСББ міста Рівного за відповідною освітньою програмою.

Термін навчання – 1,5 року. Навчання платне. Вартість навчання – 17250,00 грн.

В подальшому ІПО планує розширювати даний напрям роботи та прийняти на навчання у наступному навчальному році за відповідною освітньою програмою до 100 осіб керівників ОСББ міст Західного регіону України.  назад