Університет

XV МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2017

XV МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2017

XV МІЖНАРОДНИЙ ВОДНИЙ ФОРУМ AQUA UKRAINE - 2017

AQUA UKRAINE - традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за Розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Водний Форум AQUA UKRAINE проводиться в складі міжнародної спеціалізованої виставки та ряду науково‑практичних конференцій і семінарів. Цього року він буде тривати три дні – з  07 по 09 листопада 2017 року.

Спеціалізована виставка AQUA UKRAINE - це широкий асортимент вітчизняної та зарубіжної трубної продукції, арматури, фільтрів для очищення води, насосів, а також іншого обладнання, технологій і матеріалів, які використовуються у сфері водопостачання та водовідведення, у водопідготовці, обробці води і стоків, включаючи промисловий, комунальний і побутовий аспекти цієї тематики.

На спеціалізованих заходах ділової програми 8 листопада 2017 року розглядатимуться питання щодо реалізації державної політики у сфері розвитку та модернізації водопровідно‑каналізаційного господарства:
- Міжнародна конференція «Сучасний стан і основні напрямки вирішення проблем якісного водозабезпечення, водовідведення, очищення питних та стічних вод»
- Платформа «Проблема забезпечення споживачів якісною питною водою. Аналітичний контроль якості води»
- Семінар «Комплексне вирішення питань водовідведення, очищення стічних вод та утилізації осаду».

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
ТОВ "Міжнародний виставковий центр" 
тел.: (044) 201-11-62, 201-11-54, e-mail: aqua@iec-expo.com.uaназад