Університет

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Стипендіальна програма «Завтра.UA»

Настав час діяти  – Стипендіальна програма «Завтра.UA» пропонує підтримку талановитої молоді!

Всеукраїнська програма підтримки талановитої молоді – Стипендіальна програма «Завтра.UA» – розпочинає черговий, 12 відкритий конкурс для виявлення найбільш обдарованих та цілеспрямованих студентів вищих навчальних закладів України.

В конкурсі можуть брати участь студенти 3-6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно, які мають власні проекти, цікаві пропозиції, що базуються на проведених наукових дослідженнях та мають прикладний характер.

З моменту запуску програми у 2006 році стипендіатами стали більше 2500 студентів зі всієї країни. Програма надає фінансову (щомісячна стипендія у розмірі 1677 грн. впродовж навчального року), інформаційну підтримку молоді, створює додаткові можливості для персонального розвитку, продовження освіти, реалізації власних проектів.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти електронну реєстрацію  на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua  з 17 жовтня до 30 листопада 2017 року включно та  завантажити електронний пакет  супровідних документів. Перелік наукових напрямів, за якими приймаються роботи на конкурс, додається.

УВАГА!Дізнатися про можливості та переваги Стипендіальної програми «Завтра.UA» фонду Віктора Пінчука можна, відвідавши презентацію програми, що відбудеться 26 жовтня 2017 року о 13.00 у приміщенні Платформи взаємодій «Простір».  

Також за додатковою інформацією про конкурс можна звертатись у сектор наукової роботи студентів (к. 120а).

Чекаємо всіх зацікавлених, творчо налаштованих студентів – настав час діяти!

 

Перелік наукових напрямівназад