Університет

Американський футбол

Американський футбол

Американський футбол – унікальне явище у світовій спортивній культурі. Гра, що народилася від об’єднання регбі та європейського футболу в середині XIX століття, завоювала популярність найбільш, напевно, спортивної нації світу.
На початку 2010-х років цим видом спорту в школах  США займалися  понад 1 100 000 хлопців та ще 70 000 в коледжах і університетах. Відвідування Національної Футбольної Ліги – вище, ніж у будь-якої іншої ліги у всьому світі. Ліга за рік заробляє – чистими !!! – близько $ 10 млрд. !!

В Україні родиною американського футболу вважається місто Харків. У 1989 році там була створена перша в Україні команда у цьому виді спорту – «Атланти», батьками-засновниками якої стали Артур Мартіросян та Юрій Кірсанов. Самі засновники колись були відмінними регбістами, і в  «Атлантах» грали багато колишніх регбістів, в тому числі й гравців команди Вищої ліги.
Жителі Рівного також не відставали від своїх земляків і продовжували розвивати даний вид спорту у своєму рідному місті. Так з’явилася команда «МОНАРХИ», тренером якої є СЕРГІЙ ГРИЦАК.

Клуб об’єднує любителів американського футболу, популяризує та розвиває американський футбол в нашому регіоні, сприяє створенню команди в місті Рівне. Так само Клуб пропагує здоровий спосіб життя. Перші збори любителів американського  футболу в нашому місті проводилися у 2005 році. Однак через нестачу гравців, які зацікавились даним видом спорту, клуб припинив свою діяльність.
Але цього року ми проводимо активний набір гравців у команду, щоб заявити про себе в сезон гри, який розпочнеться в квітні 2018 року. Ми впевнені, що зможемо зібрати і показати, що маленькі міста вміють отримувати великі перемоги. Але без Вас ми нічого не зможемо досягнути.
У цьому році в організації допомагає і бере активну участь кафедра фізичного виховання Національного університету водного господарства та природокористування, за що ми висловлюємо свою вдячність і обіцяємо одержувати тільки перемоги.
Всі, хто зацікавлений і хоче спробувати себе в даному виді спорту, запрошуємо на тренування, які проходять на базі школи № 14 по вул. Боженова, 59 (Басів Кут).
ЗРІСТ, ВАГА та ВІК – БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ.

КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
066 - 349 - 72 - 44
093 - 917 - 78 - 01
067 - 384 - 62 - 97

Кафедра фізичного виховання НУВГП – т. 63-74-59.

КОЖЕН МАЄ ПРАВО СТАТИ «МОНАРХОМ».назад