Університет

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

У Національному університеті водного господарства та природокористування стартує Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І етап цього престижного конкурсу відбудеться 12 жовтня о 13-й годині в аудиторії 213.

Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України, всі загальноосвітні, професійно-технічні та вищі навчальні заклади України беруть участь у творчих випробуваннях, що мають кілька етапів. Для студентів університету 12 жовтня проводиться відбірковий тур, переможці якого візьмуть участь в обласному етапі конкурсу. Минулого року студентка нашого університету – четвертокурсниця ННІАЗ Наталія Зелінська – виборола друге місце серед студентів негуманітарних спеціальностей у фінальному етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, виявивши творчі здібності, високу культуру і грамотність.

Конкурс дає змогу студентам, які прагнуть творчо мислити, випробувати свої сили. Запрошуємо всіх охочих – креативних і кмітливих.назад