Університет

КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ТА ІДЕЙ «БАТЛ ВНЗ»

КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ТА ІДЕЙ «БАТЛ ВНЗ»

Запрошуємо взяти участь у конкурсі інноваційних проектів та ідей «Батл ВНЗ», який пройде в рамках ІІ-го Міжнародного Форуму «INNOVATION MARKET» 23 листопада. Адреса проведення: Міжнародний виставковий центр, м. Київ, просп. Броварський, 15.

У конкурсі можуть брати участь команди студентів, молодих вчених, науковців. Учасники мають можливість подати на конкурс власну інноваційну розробку з будь-якої тематики досліджень чи долучитись до виконання представлених завдань (кейсів).

Прийом заявок здійснюється на сайті конкурсу http://battlevnz.innovationmarket.com.ua/#case до 28.10.2017.

Фінал за участі найкращих проектів відбудеться 23.11.2017.

Команди університетів отримають можливість реалізувати свої проекти спільно з чільними українськими та міжнародними компаніями. Журі конкурсу у складі керівників провідних компаній, визнаних експертів та інноваторів обере переможців, які крім титулу чемпіона,  отримають призи та можливості для втілення своїх проектів в життя на реальних підприємствах.

Конкурс проводиться за підтримки мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP, яка веде активну діяльність з розвитку молодіжного та академічного підприємництва в Україні.

На вибір учасників запропоновано близько 20-ти завдань (кейсів), сформованих компаніями, серед яких: ARVI, Noosphere, Vodafone, Асоціація «IT Ukraine», «Метінвест Холдинг», DeLaMark, Cisco, ERC, VENTS, VISEO, Kyiv Maker Fair, Datagroup, 5PL, TM Олейна, Drone.ua, Жива планета, Центр сучасних інновацій, Слобожанська Будівельна Кераміка.

В рамках конкурсу організаторами буде проведено промо-тур для університетів в різних містах України. 24 жовтня о 14 год. в актовій залі НУВГП студенти та представники університетів зможуть відвідати відкриту лекцію та отримати більш детальну інформацію щодо формату та правил конкурсу «Батл ВНЗ», а також дізнатися про можливості розвитку власних інноваційних ідей та стартап-проектів.

Етапи конкурсу

Умови участіназад